logoboncien

ZDOBYWA NOWYCH KLIENTÓW
I ZATRZYMUJE ICH NA STAŁE

Skuteczny i łatwy program marketingowy dla Twojej firmy.

 

INFORMACJE      OFERTA

PRZEŁĄCZ MARKETING NA WYŻSZY POZIOM

Własny Program Lojalnościowy

W kilka chwil uruchomisz własny program lojalnościowy, który zmotywuje klientów do częstszych wizyt i aktywnej promocji firmy.

System Zdobywania Nowych Klientów

Wykorzystując media społecznościowe i kontakty klientów, Boneter stworzy bazę potencjalnych klientów i zmotywuje ich do wizyty.

Generator Sprzedaży Usług

Wysyłając mailingi i smsy informujące o promocjach i ofercie zwiększysz sprzedaż usług w całym zakresie.

Czy wiesz jak skutecznie promować swoje usługi?

Marketing usług  jest bardzo specyficzny. Klienci nie moga wypróbuwać usługi przed zakupem. Nie moga jej zobaczyć, ani dotknąć. Z drugiej zaś usługi wymagają wysokiego poziomu zaufania i transparentności działań. W tej sytuacji trudno dobrać skuteczny sposób zdobywania nowych klientów i promocji usług.

Reklamować się jednak trzeba. Konkurencja dzisiaj jest tak duża, że firmy wyrywają sobie klientów z rąk. Jak w takiej sytuacji prowadzić skuteczne i niedrogie działania reklamowe?

W tym celu powstał system Boneter. Na bazie wieloletniego doświadczenia w marketingu stworzyliśmy spójny system, który automatyzuje i usprawnia najskuteczniejsze procesy marketingowe. Wyszukuje potencjalnych klientów, buduje zaufanie, edukuje, zachęca do skorzystania z usługi i zamienia nieznane osoby w dobrych klientów, którzy promują firmę i polecają ją znajomym.

Wszystko zamknięte w zgrabnej aplikacji internetowej, której obsługa jest bardzo prosta.

 

Karta Dobrego Klienta

W portfelu lub w telefonie

Karta lojalnościowa to w pewnym sensie symbol troski o klienta, który dzięki niej poczuje się doceniony i ważny. Karty z Bonetera mają tę zaletę, że pozwalają na kontrolę postępu w zdobywaniu nagród i polecaniu firmy znajomym.

Karta elektroniczna dodatkowo wysyła powiadomienia o zmianie stanu punktów, przypomina o nagrodach kiedy klient znajdzie się w pobliżu firmy i pokazuje aktualny stan punktów.

 

 

Galeria Nagród

Kusi i motywuje, na stronie i na Facebooku

Atrakcyjna strona z nagrodami będzie kusić nowych klientów i motywować obecnych do korzystania z szerszej gamy usług. Galeria zostanie zintegrowana z firmową stroną internetową.

Poprzez stronę każda osoba biorąca udział w programie będzie mogła zalogować się na swoje konto, aby sprawdzić stan punktów i korzystać z dodatkowych możliwości.

Klient zbiera punkty, które może wymieniać na nagrody. Punkty otrzymuje za każdą zakupioną usługę, ale również za napisanie ciekawej rekomendacji, zareklamowanie firmy na Facebooku i przyprowadzenie nowego klienta.

 

Przepiękne opinie

Konkurencja pęknie z zazdrości!

Boneter stworzy bazę pozytywnych rekomendacji na temat jakości usług i profesjonalności pracowników. Opinie automatycznie pojawia się na stronie internetowej. Prawdziwe rekomendacje klientów to najlepszy sposób przekonywania. Klienci i tak szukają opinii w internecie więc znacznie lepiej mieć je pod kontrolą.

Darmowa reklama

Legalnie i skutecznie

Specjalna funkcja systemu zachęca klientów do umieszczania reklamy firmy na Facebooku. Każdy korzystający z tego portalu ma średnio 100 znajomych, którzy czytają wszystko co zostanie przez niego umieszczone. Twoja reklama może trafić więc do tysięcy osób zupełnie za darmo.

opinie2

mpa

Budowanie Zaufania

Program Edukacji Klientów

Najważniejszą kwestią w procesie sprzedaży usług jest uzyskanie odpowiedniego zaufania i autorytetu. Klienci szukają specjalistów i fachowców. Jak to zrobić jeśli klient jeszcze Cię nie zna?

W tym celu w Boneterze tworzymy Program Edukacji Klientów, czyli serię cyklicznych wiadomości wysyłanych do osób rozważających możliwość skorzystania z usług. Poprzez wiedzę przekazywaną w niezobowiązujący sposób oswajamy klienta z firmą jednocześnie pozycjonując ją jako eksperta w swojej dziedzinie.

Dodatkowo darmowe publikacje wywołują efekt wzajemności od którego już tylko mały krok do zdobycia nowego klienta.

 

Łapacz Klientów

System Zdobywania Nowych Klientów

Każdego dnia wielu potencjalnych klientów przegląda Twoją stronę internetową albo czyta foldery reklamowe, jednak tylko mały procent z nich decyduje się na wizytę. Większość z nich, albo odkłada decyzję w nieskończoność, albo wybiera konkurencję. Bez systemu nawet nie wiesz, że takie osoby istnieją.

Obecnie na jednego nowego klienta przypada ponad 20 potencjalnych, którzy z różnych przyczyn nie zdecydowali się na skorzystanie z Twoich usług. Pomyśl, ile pieniędzy w ten sposób tracisz? Boneter wyłapie takie zainteresowane osoby i przekona do skorzystania właśnie z Twoich usług.

System automatycznie zbuduje bazę potencjalnych klientów. Nawet jeśli większość z nich to osoby, które w obecnej chwili nie potrzebują Twojej usługi, to w przyszłości kiedy taka potrzeba nadejdzie, Boneter błyskawicznie podsunie im ofertę Twojej firmy.

 

 

 

Oferta dla Ciebie

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
na system marketingowy Boneter:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Strona www lub branża (wymagane)

 

E-MAIL MARKETING

Informuj o promocjach i nowościach. Wysyłaj przekonywujące wiadomości e-mail do sprecyzowanych grup klientów.

Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami to niezbędny element budowania lojalności i skutecznego marketingu. Z Boneterem łatwo i szybko przeprowadzisz każdą kampanię mailingową do obecnych i potencjalnych klientów.

PODZIĘKOWANIA I PRZYPOMNIENIA

W przypadku długiej przerwy system przypomni o Twojej ofercie.

Po każdej transakcji klient otrzyma podziękowanie z jednoczesnym przypomnieniem o nagrodach i motywacją do dalszej zabawy.

ŻYCZENIA NA URODZINY

Już nigdy nie zapomnisz o urodzinach swoich klientów.

Codziennie rano Boneter sprawdza, który z Twoich klientów ma urodziny i wysyła do nich ułożone wcześniej przez Ciebie życzenia. Dodatkowo możesz przyznać w prezencie specjalne punkty na urodziny.

 

ODZYSKIWANIE KLIENTÓW

Specjalna funkcja systemu pozwoli wychwycić osoby, które przestały korzystać z usług i zastanawiają się nad przejściem do konkurencji. Dzięki wskazaniu klientów zagrożonych zyskujesz możliwość zatrzymania ich na dłużej.

PROMOTORZY

Boneter selekcjonuje grupę najbardziej aktywnych klientów, którzy reklamują firmę i polecają znajomym. Dzięki temu zyskujesz potężne możliwości marketingowe i stałe źródło nowych klientów.

KLIENCI VIP

Niespełna 20% klientów generuje aż 80% przychodów. Boneter selekcjonuje najbardziej wartościowe osoby pod względem realizowanych transakcji i całkowitej wartości klienta. Warto wiedzieć kogo otoczyć najlepsza opieką.

ROZKRĘCISZ MARKETING WIRUSOWY

Boneter stymuluje i ułatwia rozpowszechnianie darmowej reklamy między klientem, a jego znajomymi, wykorzystując media społecznościowe, pocztę e-mail oraz tradycyjną rozmowę.

ZAOSZCZĘDZISZ NA REKLAMIE

Boneter poprawia skuteczność całego marketingu, a także pozwala na rezygnację z kosztownych form reklamy, które nie przynoszą zadowalających efektów.

ZACHĘCISZ KLIENTÓW DO CAŁEJ OFERTY

Klienci zaangażowani w zbieranie punktów zakupują większy asortyment niż nawet dobrzy klienci, bez dodatkowej motywacji.

ŁATWA OBSŁUGA

System jest bardzo prosty w obsłudze. Nawet osoby nieobeznane w komputerach doskonale sobie radzą z codzienną pracą.

SAM USTALASZ NAGRODY

Znasz swoich klientów najlepiej. Wiesz czego potrzebują i co im się spodoba. Korzystając z tej wiedzy przygotujesz najbardziej motywujące nagrody na świecie.

TYLKO TWOJE ZASADY

Nikt nie będzie mieszał w Twoim systemie. Żadnych odgórnych regulaminów i wymagań. To Twoja firma, Twoi klienci i Twoje zasady.

 

Oferta dla Ciebie

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
na system marketingowy Boneter:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Strona www lub branża (wymagane)