System zdobywania i zatrzymywania klientów dla firm, które potrzebują solidnych i stałych dochodów.Oto 9 uniwersalnych sposobów, które działają wszędzie i zawsze – w salonie kosmetycznym, hotelu, spa, centrum stomatologicznym, pralni, restauracji, firmie szkoleniowej i w każdej innej firmie usługowej. Dzięki nim możesz zacząć prawie od razu zdobywać nowych klientów i budować stałe relacje owocujące większą sprzedażą.

Łapacz klientów

Zamienia anonimowe osoby w prawdziwych klientów, którzy chętnie zostawiają pieniądze w kasie.

Program lojalnościowy

Konkretny powód dla klienta, aby został z Tobą na dłużej. Klienci kochają nagrody!

Baza klientów

Encyklopedia wiedzy o osobach, które płacą Twoje rachunki. Konkurencja dałaby za to fortunę!

Przepiękne opinie

Już w pierwszych dniach użytkowania systemu na Twojej stronie pojawią się opnie, które będą nakręcać klientów.

Łatwe mailingi

Bez żadnych zdolności graficznych i programistycznych zaczniesz wysyłać skuteczne wiadomości promocyjne.

Automatyka

Zajmiesz się swoją praca, a Boneter sam będzie wysyłał wiadomości do odpowiednio wybranych osób.

Darmowa reklama

Nawet się nie obejrzysz jak klienci sami zaczną umieszczać Twoją reklamę, zachęcając tym samym znajomych do oferty.

System poleceń

Przestaniesz prosić i czekać. Boneter wręczy wprost do rąk klientów gotowe zaproszenia i wabiki dla przyjaciół i znajomych.

Bony promocyjne

Dziesiątki nowych pomysłów na ciekawe promocje podane w elegancki i angażujący klientów sposób.

Wszystko to zamknięte w prostym w obsłudze programie. Po zakupie jednego z abonamentów otrzymasz hasło i login do swojego indywidualnego konta gdzie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do zdobywania i zatrzymywania klientów. Z pomocą przesłanych wskazówek dokonasz podstawowych ustawień takich jak dane firmowe czy premie punktowe dla klientów. Cały czasz w pogotowiu będzie nasz konsultant, który odpowie na wszystkie pojawiające się pytania i pomoże wdrożyć cały system w życie.

Abonament miesięczny*
PLN199
/ miesiąc
 • Niska opłata miesięczna
 • 1 miesiąc dostępu
 • Pełna funkcjonalność systemu
 • Poradnik 7 lekcji „Jak zdobywać klientów”
 • Wsparcie i pomoc konsultanta
 • 7 dni gratis*
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy**

Zacznij teraz

Abonament półroczny
PLN1090
/ pół roku
 • Jedna opłata na pół roku
 • 6 miesięcy dostępu
 • Pełna funkcjonalność systemu
 • Poradnik 7 lekcji „Jak zdobywać klientów”
 • Wsparcie i pomoc konsultanta
 • Oszczędzasz 100 zł
  w porównaniu z opcją miesięczną
 • 7 dni gratis*
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy**

Zacznij teraz

* Abonament miesięczny oraz darmowe karty dostępne tylko w wersji 2.0

* Zamawiając system po raz pierwszy otrzymujesz dodatkowe 7 dni gratis.
** Jeśli w ciągu pierwszych 7 dni użytkowania zrezygnujesz z usługi otrzymasz zwrot całej zapłaconej kwoty bez zbędnych pytań.

 

A gdyby tak 10 razy zwiększyć efekty?Specjalna oferta dla niecierpliwych – dwie usługi, które zwiększają i przyspieszają proces pozyskiwania nowych klientów.

NAWET 100 KLIENTÓW W JEDEN TYDZIEŃ*

Tajemnicą działania każdej reklamy jest częstotliwość. Jeśli nie masz ogromnego budżetu to uzyskanie odpowiedniej częstotliwości jest bardzo trudne. Bez spełnienia tego warunku marnujesz pieniądze przeznaczone na reklamę.

Dlatego oprowaliśmy specjalny system, który w optymalny sposób zapewnia niezbędną częstotliwość kontaktu klienta z reklamą i tym samy wielokrotnie podnosi jej skuteczność. 100 klientów w jeden tydzień to kompletna akcja reklamowa mająca na celu pozyskanie bazy potencjalnych klientów i przygotowanie ich do pierwszej wizyty.

System zawiera odpowiednio sprofilowany target klientów zakupiony od Facebooka, indywidualny landing page, serie wiadomości perswazyjnych, mechanizm wirusowego rozpowszechniania reklamy oraz retargeting.

Korzystając z tej usługi w szybkim czasie zbudujesz bazę potencjalnych klientów, a połączenie z pozostałymi elementami systemu Boneter sprawi, że wielu z nich zamieni się w prawdziwych klientów kupujących usługi.

*Dotyczy zebranej bazy klientów potencjalnych, liczba klientów może być mniejsza lub większa od 100 w zależności od branży, firmy i oferty.

MAGICZNE SŁOWA – COPYWRITING

Klient ma teraz ogromny wybór, dlatego kupuje tam gdzie znajdzie najwięcej argumentów i korzyści przedstawionych w czytelny dla niego sposób. Wygrywa ten kto umie przekonywać.

Bez odpowiednich treści podanych w określonym czasie nie uda się przekonać klienta do zakupu. Pisanie perswazyjnych tekstów nie jest łatwe, dlatego nasi specjaliści opracują kompletną ścieżkę komunikacji od pierwszego kontaktu do pierwszej wizyty.

Usługa Magiczne słowa Copywriting zawiera przygotowanie zestawu wiadomości, tekstów i materiałów perswazyjnych, które skutecznie przekonują klientów i budują zaufanie: wiadomość pierwszego kontaktu, opracowania i raporty na zachętę, program edukacji, seria wiadomości wprowadzających i motywujących do zakupu

Dzięki tym elementom zyskasz kompletny i automatyczny proces sprzedażowy. To tak jakbyś zatrudnił specjalistę ds. sprzedaży, który przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu prezentuje Twoją firmę i nie pobiera za to pensji.

Pakiet VIP
PLN4990
 • Pakiet zawiera pełny abonament całoroczny
  oraz dodatkowe dedykowane usługi:
 • Pełne  wdrożenie systemu przez naszych specjalistów:
  Wspólnie ustalimy wszystkie elementy programu lojalnościowego i zdobywania klientów. Otrzymasz dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie.
 • Osobiste konsultacje i pomoc:
  Pomożemy w rozwiązaniu aktualnych problemów marketingu w Twojej firmie. Osobista konsultacja pozwoli na dokładne wyjaśnienie omawianych zagadnień.
 • Kampania reklamowa Facebook
  Opracowanie i wdrożenie akcji reklamowej: dedykowany landing page, dokładne targetowanie zakupione od Facebooka, kreacja reklamowa, uruchomienie i przeprowadzenie kampanii.

Zacznij teraz


 

 

Pytania i odpowiedzi

 • CZY OTRZYMAM FAKTURĘ?

Tak. Po opłaceniu abonamentu faktura zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

 • CZY MUSZĘ PODPISAĆ UMOWĘ?

Nie wymagamy podpisania jakiejkolwiek umowy. Boneter to usługa „pay-as-you-go”. Płacisz – korzystasz, nie płacisz – nie korzystasz. Jeśli zrezygnujesz z konta w trakcie okresu rozliczeniowego, opłata nie będzie naliczana począwszy od kolejnego okresu. Jeśli jednak chciałbyś podpisać umowę, jest taka możliwość.

 • JAK DZIAŁA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY?

W okresie pierwszych 7 dniu o otrzymaniu dostępu do swojego konta możesz zrezygnować z usługi bez podawania przyczyny. Wystarczy tylko napisać maila z informacją o rezygnacji, a my zwrócimy całą zapłaconą kwotę.

 • CZY OTRZYMAM POMOC PODCZAS WPROWADZANIA SYSTEMU?

Tak. Przez cały czas masz zagwarantowaną telefoniczną pomoc konsultanta, który wyjaśni, odpowie na pytania i pomoże wdrożyć system w firmie.

 • CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ Z USŁUGI?

Tak. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z usługi bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

 • CZY SĄ JAKIEŚ UKRYTE KOSZTY?

Nie ma ukrytych kosztów. Każdy abonament obejmuje pełną funkcjonalność systemu. Jedynym kosztem dodatkowym może być zakup pakietów wiadomości sms.

 • CZY FIZYCZNE KARTY KLIENTA SĄ NIEZBĘDNE?

Fizyczna karta klienta jest symbolem przystąpienia klienta do programu lojalnościowego. To miłe wyróżnienie. Karty ułatwiają także identyfikację klienta. Jest to ważne jeśli obsługujesz bardzo dużo osób w ciągu dnia. Warto je wykorzystać, jednak karty nie są niezbędne. System automatycznie generuje elektroniczne karty na telefon komórkowy. Klienta można wyszukać w systemie także po nazwisku.