WSZYSTKO CO NIEZBĘDNE, ABY
ZDOBYWAĆ  SERCA KLIENTÓW.

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Z Boneterem w kilka chwil uruchomisz własny program lojalnościowy, który zmotywuje klientów do większych i częstszych zakupów.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Nie potrzebujesz nawet komputera w miejscu sprzedaży. Boneter automatycznie stworzy galerię nagród i osobiste profile klientów. Będzie też kontaktował się z klientami informując i motywując do działania.

Zobacz więcej

 

BAZA KLIENTÓW

Boneter automatycznie zbuduje bazę klientów. Zgromadzisz kontakty i wszystkie informacje o klientach w jednym miejscu.

W każdej chwili będziesz mieć dostęp do dokładnej historii zakupów. Dowiesz się jaka część klientów powraca, ilu z nich promuje firmę wśród znajomych, a ilu myśli o przejściu do konkurencji. Dzięki dokładnej segmentacji dopasujesz odpowiednie promocje i informacje zwiększając ich skuteczność.

ŁAPACZ KLIENTÓW

Boneter wyłapie osoby potencjalnie zainteresowane Twoją ofertą. Nie tylko zgromadzi ich dane w bazie, ale przede wszystkim zmotywuje do skorzystania z pierwszej usługi.

Większość osób, które przegląda Twoją stronę internetową lub ulotki nigdy do Ciebie nie trafia. Teraz to się zmieni. Boneter skutecznie przekonuje przypadkowe osoby i zamienia je w stałych klientów.

 

 

KALENDARZ REZERWACJI

Zarządzaj rezerwacjami klientów, czasem pracowników, pomieszczeń i sprzętów.

Nielimitowana ilość kalendarzy oznacza, że możesz prowadzić osobne karty dla każdego pracownika czy pomieszczenia. Szybkie dodawanie rezerwacji jednym kliknięciem i rejestracja nowego klienta wprost z kalendarza przyspiesza pracę, a zbiorczy widok wybranych kalendarzy ułatwi zarządzanie wizytami klientów.

PRZYPOMNIENIA

Przypominaj o zaplanowanych wizytach i zwiększ wskaźnik obecności klientów.

System wyśle automatycznie przypomnienie na dzień przed planowaną wizytę smsem na telefon lub na e-mail klienta. To rozwiązanie skutecznie zmniejsza ilość niezrealizowanych rezerwacji i wpływa na zwiększenie zysków w firmie.

 

SMS MARKETING

Z Boneterem szybko i łatwo wyślesz wiadomości do wszystkich lub do wybranych grup klientów.

Dodatkowo Boneter daje możliwość wysyłania wiadomości sms z Twoją nazwą w polu nadawcy co zwiększa skuteczność i buduje zaufanie. Błyskawiczny kontakt z klientami dzięki wiadomościom SMS to najsilniejszy sposób komunikacji. Wiadomość SMS zawsze zostanie odczytana natychmiast po otrzymaniu.

E-MAIL MARKETING

Informuj o promocjach i nowościach. Wysyłaj przekonywujące wiadomości e-mail do sprecyzowanych grup klientów.

Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami to niezbędny element budowania lojalności i skutecznego marketingu. Z Boneterem łatwo i szybko przeprowadzisz każdą kampanię mailingową do obecnych i potencjalnych klientów.

DARMOWA REKLAMA

Specjalna funkcja systemu zachęca klientów do umieszczania reklamy na swoich profilach Facebooka.

Każdy korzystający z tego portalu ma średnio 100 znajomych, którzy czytają wszystko to co zostanie przez umieszczone przez każdego znajomego. Twoja reklama trafi więc do tysięcy osób zupełnie za darmo.

BADANIE OPINII KLIENTÓW

Boneter automatycznie zbiera opinie klientów na temat jakości Twoich usług.

Dzięki temu zyskujesz pozytywne rekomendacje przydatne w promocji i przekonywaniu sceptyków, a także masz okazje wyłapać sygnały niezadowolenia i w porę naprawić błędy popełniane przez pracowników. Pozytywne opinie automatycznie pojawią się na stronie internetowej. Prawdziwe rekomendacje klientów, to najlepszy sposób przekonywania.

SYSTEM POLECEŃ

Specjalny system poleceń ułatwi zdobywanie nowych klientów poprzez Facebooka, pocztę e-mail i bezpośrednie kontakty.

Boneter zbuduje sieć Twoich przedstawicieli handlowych. Będą nimi zadowoleni klienci, którzy z chęcią polecają firmę znajomym. Dzięki temu bez nakładów na reklamę będziesz stale zwiększać liczbę klientów.

BONY ZNIŻKOWE

To co klienci kochają najbardziej! Bony zniżkowy to najszybszy sposób, aby zachęcić potencjalnego klienta do wypróbowania oferty.

Boneter automatycznie generuje atrakcyjne bony zniżkowe i wysyła tylko osobom, które wahają się z podjęciem decyzji. Sam ustalasz wysokość zniżki i usługę którą zniżka obejmuje i co najważniejsze nie płacisz żadnej prowizji portalom zakupów grupowych!

PODZIĘKOWANIA

Boneter automatycznie wyśle podziękowanie po każdej transakcji, jednocześnie przypominając o nagrodach i motywując do dalszej zabawy – polecania i umieszczania informacjo o firmie na Facebooku. Podziękowania to ważny element budowania lojalności.

PRZYPOMNIENIA

W przypadku dłuższego braku aktywności danego klienta Boneter przypomni o ofercie i zmotywuje do ponownego zakupu.

ŻYCZENIA NA URODZINY

Już nigdy nie zapomnisz o urodzinach swoich klientów. Codziennie rano Boneter sprawdza, który z Twoich klientów ma urodziny i wysyła do nich ułożone wcześniej przez Ciebie życzenia. Dodatkowo możesz przyznać w prezencie specjalne punkty na urodziny.

ODZYSKIWANIE KLIENTÓW

Specjalna funkcja systemu pozwoli wychwycić osoby, które przestały korzystać z usług i zastanawiają się nad przejściem do konkurencji. Dzięki wskazaniu klientów zagrożonych zyskujesz możliwość zatrzymać ich na dłużej.

PROMOTORZY

Boneter selekcjonuje grupę najbardziej aktywnych klientów, którzy reklamują firmę i polecają znajomym. Dzięki temu zyskujesz potężne możliwości marketingowe i stałe źródło nowych klientów.

KLIENCI VIP

Niespełna 20% klientów generuje aż 80% przychodów. Boneter selekcjonuje najbardziej wartościowe osoby pod względem realizowanych transakcji i całkowitej wartości klienta. Warto wiedzieć kogo otoczyć najlepsza opieką.

 PEŁNA INTEGRACJA Z TWOJĄ FIRMĄ

Wszystkie swoje kanały promocyjne w łatwy sposób zintegrujesz z Boneterem
co znacząco wpłynie na poprawę efektów całego marketingu Twojej firmy.

STRONA WWW

Cały program lojalnościowy i system zdobywania klientów może zostać szybko zintegrowany z Twoją strona internetowa. Klienci będą mieć dostęp do panelu sprawdzania punktów, systemu poleceń wprost ze strony internetowej Twojej firmy.

FOLDERY I ULOTKI

Boneter jako jedyny taki system daje się łatwo zintegrować z drukowanymi materiałami reklamowymi. Teraz będziesz zdobywać klientów nie tylko przez internet, ale także wszędzie tam gdzie umieszczasz reklamy i rozdajesz ulotki.

FACEBOOK

Dzięki systemowi Boneter zwiększysz skuteczność i atrakcyjność swojego fanpagu. Klienci mogą bezpośrednio sprawdzać punkty na Facebooku. Uzyskasz także pomysły na atrakcyjne posty i angażowanie użytkowników dzięki opiniom i galerii nagród.

INTERAKTYWNA KARTA KLIENTA

Unikalna karta klienta za sprawą specjalnego kodu i smartfona pokazuje stan punktów na koncie, umożliwia podgląd nagród i wysyłanie poleceń.

DLACZEGO WARTO?