SYSTEM
MARKETINGOWY
DLA GABINETÓW
DENTYSTYCZNYCH
Zdobywa nowych pacjentów i zatrzymuje ich na stałe.

PRZEŁĄCZ MARKETING NA WYŻSZY POZIOM

Własny Program Lojalnościowy

W kilka chwil uruchomisz własny program lojalnościowy, który zmotywuje pacjentów do częstszych wizyt i aktywnej promocji firmy.

System Zdobywania Nowych Pacjentów

Wykorzystując media społecznościowe i kontakty pacjentów, Boneter stworzy bazę potencjalnych klientów i zmotywuje ich do wizyty.

Generator Sprzedaży Usług

Wysyłając mailingi i smsy informujące o promocjach i ofercie zwiększysz sprzedaż usług w całym zakresie.

konsult

Czy wiesz jak skutecznie promować usługi stomatologiczne?

Marketing usług stomatologicznych jest bardzo specyficzny. Z jednej strony restrykcje Naczelnej Izby Lekarskiej nie pozwalają na szeroką i swobodną reklamę, z drugiej zaś charakter usług wymaga wysokiego poziomu zaufania i transparentności działań. W tej sytuacji trudno dobrać skuteczny sposób zdobywania nowych pacjentów i promocji usług.

Reklamować się jednak trzeba. Konkurencja dzisiaj jest tak duża, że dentyści częściej niż zęby wyrywają sobie pacjentów z rąk. Jak w takiej sytuacji prowadzić skuteczne i niedrogie działania reklamowe?

W tym celu powstał system Boneter. Na bazie wieloletniego doświadczenia w marketingu stworzyliśmy spójny system, który automatyzuje i usprawnia najskuteczniejsze procesy marketingowe. Wyszukuje potencjalnych pacjentów, buduje zaufanie, edukuje, zachęca do skorzystania z usługi i zamienia nieznane osoby w dobrych pacjentów, którzy promują firmę i polecają ją znajomym.

Wszystko zamknięte w zgrabnej aplikacji internetowej, której obsługa jest bardzo prosta.

 

Karta Dobrego Pacjenta

W portfelu lub w telefonie

Karta lojalnościowa to w pewnym sensie symbol troski o pacjenta, który dzięki niej poczuje się doceniony i ważny. Karty z Bonetera mają tę zaletę, że pozwalają na kontrolę postępu w zdobywaniu nagród i polecaniu firmy znajomym.

Karta elektroniczna dodatkowo wysyła powiadomienia o zmianie stanu punktów, przypomina o nagrodach kiedy pacjent znajdzie się w pobliżu lecznicy i pokazuje aktualny stan punktów.

 

Galeria Nagród

Kusi i motywuje, na stronie i na Facebooku

Atrakcyjna strona z nagrodami będzie kusić nowych pacjentów i motywować obecnych do korzystania z szerszej gamy usług. Galeria zostanie zintegrowana z firmową stroną internetową.

Poprzez stronę każda osoba biorąca udział w programie będzie mogła zalogować się na swoje konto, aby sprawdzić stan punktów i korzystać z dodatkowych możliwości.

Pacjent zbiera punkty, które może wymieniać na nagrody. Punkty otrzymuje za każdą zakupioną usługę, ale również za napisanie ciekawej rekomendacji, zareklamowanie firmy na Facebooku i przyprowadzenie nowego pacjenta.

konsult

Przepiękne opinie

Konkurencja pęknie z zazdrości!

Boneter stworzy bazę pozytywnych rekomendacji na temat jakości usług i profesjonalności lekarzy. Opinie automatycznie pojawia się na stronie internetowej. Prawdziwe rekomendacje pacjentów to najlepszy sposób przekonywania. Pacjenci i tak szukają opinii w internecie więc znacznie lepiej mieć je pod kontrolą.

Darmowa reklama

Legalnie i skutecznie

To czego nie może robić lekarz, może zrobić pacjent. Specjalna funkcja systemu zachęca pacjentów do umieszczania reklamy firmy na Facebooku. Każdy korzystający z tego portalu ma średnio 100 znajomych, którzy czytają wszystko co zostanie przez niego umieszczone. Twoja reklama może trafić więc do tysięcy osób zupełnie za darmo.

opinie2

mpa

Budowanie Zaufania

Program Edukacji Pacjentów

Najważniejszą kwestią w procesie sprzedaży usług, zwłaszcza medycznych jest uzyskanie odpowiedniego zaufania i autorytetu. Pacjenci szukają specjalistów i fachowców. Jak to zrobić jeśli pacjent jeszcze Cię nie zna?

W tym celu w Boneterze tworzymy Program Edukacji Pacjentów, czyli serię cyklicznych wiadomości wysyłanych do osób rozważających możliwość skorzystania z usług. Poprzez wiedzę przekazywaną w niezobowiązujący sposób oswajamy pacjenta z firmą jednocześnie pozycjonując ją jako eksperta w swojej dziedzinie.

Dodatkowo darmowe publikacje wywołują efekt wzajemności od którego już tylko mały krok do zdobycia nowego pacjenta.

 

Łapacz Pacjentów

System Zdobywania Nowych Pacjentów

Każdego dnia wielu potencjalnych pacjentów przegląda Twoją stronę internetową albo czyta foldery reklamowe, jednak tylko mały procent z nich decyduje się na wizytę. Większość z nich, albo odkłada decyzję w nieskończoność, albo wybiera konkurencję. Bez systemu nawet nie wiesz, że takie osoby istnieją.

Obecnie na jednego nowego pacjenta przypada ponad 20 potencjalnych, którzy z różnych przyczyn nie zdecydowali się na skorzystanie z Twoich usług. Pomyśl, ile pieniędzy w ten sposób tracisz? Boneter wyłapie takie zainteresowane osoby i przekona do skorzystania właśnie z Twoich usług.

System automatycznie zbuduje bazę potencjalnych pacjentów. Nawet jeśli większość z nich to osoby, które w obecnej chwili nie potrzebują leczenia stomatologicznego, to w przyszłości kiedy taka potrzeba nadejdzie, Boneter błyskawicznie podsunie im ofertę Twojej firmy.

 

 

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną konsultację dotyczącą korzyści z wykorzystania systemu w Twojej firmie:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

 

E-MAIL MARKETING

Informuj o promocjach i nowościach. Wysyłaj przekonywujące wiadomości e-mail do sprecyzowanych grup pacjentów.

Utrzymywanie stałego kontaktu z pacjentami to niezbędny element budowania lojalności i skutecznego marketingu. Z Boneterem łatwo i szybko przeprowadzisz każdą kampanię mailingową do obecnych i potencjalnych pacjentów.

PODZIĘKOWANIA I PRZYPOMNIENIA

W przypadku długiej przerwy system przypomni o zbliżającym się terminie okresowego przeglądu stanu uzębienia.

Po każdej transakcji pacjent otrzyma podziękowanie z jednoczesnym przypomnieniem o nagrodach i motywacją do dalszej zabawy.

ŻYCZENIA NA URODZINY

Już nigdy nie zapomnisz o urodzinach swoich pacjentów.

Codziennie rano Boneter sprawdza, który z Twoich pacjentów ma urodziny i wysyła do nich ułożone wcześniej przez Ciebie życzenia. Dodatkowo możesz przyznać w prezencie specjalne punkty na urodziny.

konsult

ODZYSKIWANIE PACJENTÓW

Specjalna funkcja systemu pozwoli wychwycić osoby, które przestały korzystać z usług i zastanawiają się nad przejściem do konkurencji. Dzięki wskazaniu pacjentów zagrożonych zyskujesz możliwość zatrzymać ich na dłużej.

PROMOTORZY

Boneter selekcjonuje grupę najbardziej aktywnych pacjentów, którzy reklamują firmę i polecają znajomym. Dzięki temu zyskujesz potężne możliwości marketingowe i stałe źródło nowych klientów.

PACJENCI VIP

Niespełna 20% pacjentów generuje aż 80% przychodów. Boneter selekcjonuje najbardziej wartościowe osoby pod względem realizowanych transakcji i całkowitej wartości pacjenta. Warto wiedzieć kogo otoczyć najlepsza opieką.

ROZKRĘCISZ MARKETING WIRUSOWY

Boneter stymuluje i ułatwia rozpowszechnianie darmowej reklamy między pacjentem, a jego znajomymi, wykorzystując media społecznościowe, pocztę e-mail oraz tradycyjną rozmowę.

ZAOSZCZĘDZISZ NA REKLAMIE

Boneter poprawia skuteczność całego marketingu, a także pozwala na rezygnację z kosztownych form reklamy, które nie przynoszą zadowalających efektów.

ZACHĘCISZ PACJENTÓW DO CAŁEJ OFERTY

Pacjenci zaangażowani w zbieranie punktów zakupują większy asortyment niż nawet dobrzy pacjenci, bez dodatkowej motywacji.

ŁATWA OBSŁUGA

System jest bardzo prosty w obsłudze. Nawet osoby nieobeznane w komputerach doskonale sobie radzą z codzienną pracą.

SAM USTALASZ NAGRODY

Znasz swoich pacjentów najlepiej. Wiesz czego potrzebują i co im się spodoba. Korzystając z tej wiedzy przygotujesz najbardziej motywujące nagrody na świecie.

TYLKO TWOJE ZASADY

Nikt nie będzie mieszał w Twoim systemie. Żadnych odgórnych regulaminów i wymagań. To Twoja firma, Twoi pacjenci i Twoje zasady.

 

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną konsultację dotyczącą korzyści z wykorzystania systemu w Twojej firmie:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Zamów bezpłatną konsultację, poznaj sposób działania i korzyści jakie otrzymasz

Wpisz swoje dane, aby zamówić konsultację:


Zamów bezpłatną konsultację, poznaj sposób działania i korzyści jakie otrzymasz

Wpisz swoje dane, aby zamówić konsultację:


Zamów bezpłatną konsultację, poznaj sposób działania i korzyści jakie otrzymasz

Wpisz swoje dane, aby zamówić konsultację: