DLACZEGO WARTO?

Własny program lojalnościowy to bardzo atrakcyjny argument dla klienta, aby wybrał właśnie Twoją firmę zamiast konkurencji. Boneter to jednak znacznie więcej niż program lojalnościowy. To system zdobywania nowych klientów, platforma komunikacyjna
i baza wszelkich działań marketingowych.

 

WIĘCEJ NOWYCH KLIENTÓW

Boneter to kompletny system zdobywania nowych klientów. Mechanizmy motywacyjne programu lojalnościowego mobilizują klientów do aktywnego polecania firmy znajomym.

Za dodatkowe punkty zaangażowany klient umieści Twoją reklamę na Facebooku, napisze opinię, wyśle zaproszenie mailem lub wręczy je osobiście swoim znajomym i przyjaciołom. Zainteresowana osoba zachęcona bonusami zarejestruje się w systemie lub bezpośrednio skontaktuję się z firmą.

65 65% klientów chętnie poleca firmy ze względu na program lojalnościowy i chętnie opowiada znajomym o nagrodach i usługach.

7272% klientów biorących udział w programie przywiązuje się do firmy i wydaje u niej więcej pieniędzy niż zwykły klient.

8383% klientów polega na znalezionych w internecie opiniach innych klientów zadowolonych z usług.

 

NAJLEPSZA REKLAMA? SZEPTANA!

Punkty, nagrody, niespodzianki – to doskonały pretekst do rozmowy o Twojej firmie.

ROZKRĘCISZ MARKETING WIRUSOWY

Boneter stymuluje i ułatwia rozpowszechnianie darmowej reklamy między klientem, a jego znajomymi. Wykorzystując media społecznościowe, pocztę e-mail oraz tradycyjną rozmowę.

ZAOSZCZĘDZISZ NA REKLAMIE

Boneter poprawia skuteczność całego marketingu, a także pozwala na rezygnację z kosztownych form reklamy, które nie przynoszą zadowalających efektów.

ZACHĘCISZ KLIENTÓW DO CAŁEJ OFERTY

Klienci zaangażowani w zbieranie punktów zakupują większy asortyment niż nawet dobrzy klienci, bez dodatkowej motywacji.

PRZEPIĘKNE OPINIE. KONKURENCJA PĘKNIE Z ZAZDROŚCI

Ponad dwie trzecie wszystkich klientów polega na opiniach. Boneter w prosty sposób ułatwia zdobywanie i publikowanie wartościowych rekomendacji.

Prosty formularz i automatycznie wysyłana prośba po każdej transakcji zmotywuje Twoich klientów do napisania przepięknych podziękowań i rekomendacji, które automatycznie pojawią się na Twojej stronie internetowej.Odpowiednia motywacja i czas sprawiają że opinie są nadzwyczaj barwne i przekonywujące. Twoja konkurencja pęknie z zazdrości gdy je przeczyta, ale przede wszystkim każdy niezdecydowany klient nabierze pełnego zaufania do Twojej firmy i szybciej podejmie decyzję o zakupie.

 

ZATRZYMASZ KLIENTÓW

Największa zaleta własnego programu lojalnościowego to zwiększenie bariery przejścia klienta do konkurencji.

Wizja utraty nagrody skutecznie powstrzymuje przed skorzystaniem z konkurencyjnych ofert. Twoja własna oferta nagród to ten dodatkowy czynnik, który zatrzymuje klientów i sprawi że poczują się docenieni.

WYRÓŻNISZ SWOJĄ MARKĘ

Boneter to system który promuje tylko Twoją markę. W odróżnieniu do innych systemów u nas stworzysz swój własny program który promuje tylko Twoją firmę. Wszystkie elementy systemu oznaczone będą Twoim logiem i danymi.

ŁATWA OBSŁUGA

System jest bardzo prosty w obsłudze. Nawet osoby nieobeznane w komputerach doskonale sobie radzą z codzienną pracą.

SAM USTALASZ NAGRODY

Znasz swoich klientów najlepiej. Wiesz czego potrzebują i co im się spodoba. Korzystając z tej wiedzy przygotujesz najbardziej motywujące nagrody na świecie.

TYLKO TWOJE ZASADY

Nikt nie będzie mieszał w Twoim systemie. Żadnych odgórnych regulaminów i wymagań. To Twoja firma, Twoi klienci i Twoje zasady.